freezedrymach
FREEZE DRY YATIRIM DANIŞMANLIĞI | Freeze Dry Mach

Yatırım Danışmanlığı

Alternatif finansman kaynaklarına erişim, müşterinin çalışacağı ürün grubuna ve yatırım bölgesine göre teknik gereklilikler konusunda müşterilerimize danışmanlık vererek, verimli ve sürdürülebilir yatırımların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Böylece atıl yatırımların önüne geçerek ülkemizin ekonomisine, işsizliğin azaltılmasına da katkı yapmayı bir sosyal sorumluluk olarak görüyoruz.  

Ülkemizde, uygulanmakta olan Avrupa Birliği (IPARD) destekleri kapsamında, tarım- gıda ürünleri konusunda %50-65 oranında HİBE (geri ödemesiz) finansman desteği sağlanmaktadır. Ayrıca Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından da Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi (KKYDP) kapsamında yine %50 hibe desteği verilmektedir. 

Yatırımcılar açısından ciddi bir alternatif finansman kaynağı olarak ön plana çıkan bu destekler konusunda, en büyük farklarımızdan biride; HİBE DESTEKLERİ (IPARD – TKDK, KKYDP) ve yatırım teşvikleri konusunda, alanında uzman birçok danışman ile iş birliği içerisinde, yatırımcılarımızın alternatif finansman kaynaklarına ulaşmasını kolaylaştırarak yatırım maliyetlerini minimize edip, verimli ve ekonomik projeler geliştiriyoruz.

    argenovalogo