freezedrymach
Hakkımızda | Freeze Dry March

FREEZE DRY MACH, global pazarın gelecekteki hedeflerini gerçekleştirmesi, katma değeri yüksek ürünler üretebilmesi, dijital dönüşümü yakalayabilmesi ve sürdürülebilmesi sahip olduğu mühendislik yeteneği ve kalifiye iş gücü ile geleceği dondurarak kurutmaya geliyor.

FREEZE DRY MACH, müşteri verimliliğini, karlılığını ve iş güvenliliğini artırmaya yönelik hedefleri ile çalışan ileri teknoloji üreten bir makina firmasıdır. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve ülke ekonomisi için sektöründe küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Sahip olduğumuz diğer Gurup şirket çalışma alanlarımızda, donuk gıda üretimi (Türkiye’de 64 ilde 5000 Horeca noktası, 18 ülke ihracat), sağlıklı gıda üretimi (Türkiye’de 16000 nokta,12 ülke ihtacat) ve sağlıklı gıda satış-pazarlama (kendine ait markaların freze dry fason üretimi) ve global markaların distribütörlüğü noktasında hizmet vermekteyiz.

Grup firmalarımız sayesinde yatırımcıya yalnızca freeze dry makinası değil, üretim tesisi projelendirmesi, işlenecek ürünlerin reçetesi hakkında eğtim, satış pazarlama faaliyetlerinde hali hazırda pazarlarını açarak destek vermekte ve yatırım destekleri ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

FREEZE DRY MACH ürettiği makinalarda; teknolojisindeki benzersizliği, endüstriyel tasarımı, proses ve çalışma prensibindeki avantajları, sahip olduğumuz 1600’ün üzerinde freeze dry ürün reçetesi ile en yüksek verimi sağlaması noktasında öne çıkmaktadır. Bu konbinasyon, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) alanındaki yatırımlarımız ile birleştiğinde, sektörde dünya lideri konumuna ulaşmayı ilke edinmiştir. 

FREEZE DRY MACH, büyük sanayilere mühendislik ve üretim çözümleri sunmaktadır. Özel olarak müşteri talepleri doğrultusunda tasarlanan birçok yenilikçi ürün geliştirmektedir. FREEZE DRY MACH gıda, kimya, otomotiv, savunma, müzecilik ve uzay teknolojisi gibi sektörlere hizmet vermektedir. Endüstri ile yakın işbirliği içinde çalışan FREEZE DRY MACH, üretkenliği optimize etmek için endüstriye özel çözümler geliştirmeyi amaçlamıştır. Birçok endüstrinin kendine has gereksinimlerini önemsiyor ve bu konuda yeni fikirler geliştirip uygulamaya alıyoruz.  

Misyonumuz

FREZEE DRY teknolojileri ve sistem entegrasyonu alanında; yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerimize katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini arttırarak ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Kuruluşundaki amaçların gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve geleceğe duyarlı sektöründe global anlamda önde gelen bir firma olmak amacındayız.

    argenovalogo